Retrica

Retrica dla iPhone

Lubisz zdjęcia w stylu vintage? Wypróbuj nową aplikację na iPhone'a

Retrica to aplikacja fotograficzna na iPhone'a, dzięki której twoje fotki nabiorą prawdziwego uroku w stylu vintage.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża liczba filtrów
  • Wiele układów kolaży
  • Idealna do robienia selfies!

Wady

  • Nie można zmienić rozmiaru znaków wodnych
  • Zawiera błędy

Bardzo dobry
8

Retrica to aplikacja fotograficzna na iPhone'a, dzięki której twoje fotki nabiorą prawdziwego uroku w stylu vintage.

Zabawa w stylu retro

Retrica posiada ponad 80 vintage filtrów w stylu Instagrama, a także mnóstwo innych efektów, takich jak winiety, przeróżne ramki czy rozmycia. Retrica może również wykonywać sekwencje zdjęć i zaprezentować rezultaty w formie szerokiej gamy ciekawych kolaży wraz z logo.

Jeśli nie możesz się zdecydować, jakiego filtru użyć, skorzystaj z przycisku Random i daj się zaskoczyć. W ten sposób poznasz dostępne filtry i przekonasz się, które najbardziej ci odpowiadają.

Ciekawym zabiegiem jest możliwość dodawania do swoich zdjęć loga tworzonego przez Retrica w formie znaku wodnego, co wygląda naprawdę świetnie. Niestety, nie można zmienić jego rozmiaru, co sprawia, że może czasem wkraczać na ważną część zdjęcia.

W przeciwieństwie do Instagrama Retrica nie oferuje własnej platformy społecznościowej, jednak wyposażona jest w opcję dzielenia się efektami pracy na rozmaite sposoby.

Retrica na iOS-a, w przeciwieństwie do wersji z Androida, pozwala importować zdjęcia prosto z aparatu do aplikacji i tam poddawać je edycji.

Dobre ujęcie

Retrica posiada prosty i dobrze zaprojektowany interfejs, dzięki czemu wykonywanie zdjęć i dodawanie do nich efektów to naprawdę prosta sprawa. Kiedy już wybierzesz efekty i filtry dla danej fotografii, możesz sprawdzić na podglądzie, czy wersja finalna odpowiada twoim oczekiwaniom. Jeśli tak, pozostaje jedynie wcisnąć przycisk migawki i zdjęcie gotowe.

Nowy sposób tworzenia zdjęć

Retrica to świetna aplikacja pełna ciekawych efektów, które dodadzą uroku twoim zdjęciom, a dzięki opcjom dzielenia się swoimi kreacjami bez trudu zaprezentujesz je swoim znajomym.

Najczęściej pobierane Fotografia na iphone

Retrica

Download

Retrica 2.10

Opinie użytkowników o Retrica

Sponsorowany×